Hakkımızda

Hizmet Balans şirketi olarak 1993 yılında İzmir’de kurulan firmamız 25 yıllık iş ve balans tecrübesini 2016 yılından itibaren Manisa’dan tüm Türkiye’ye son sistem tekonloji lideri makine parkurumuz, eğitimli ve özverili, işini seven personelimiz ile işinizin dengesi olan balans problemlerinizin çözümünde hizmete ve iş partneriniz olmaya hazırız.

Sabit balans tezgahında yapılan balanslar orjinal şartlarda yapılmadığından yetersiz kalmakta, bu da rotorların saha şartlarında yüksek vibrasyonla çalışmasına neden olmaktadır.

Bunu önlemenin en iyi yolu sistemlerin balansını yerinde yapmaktır. Yerinde balans ile sistem bütün düşük vibrasyon seviyelerine ulaşır. Bu da daha az enerji çekimi, daha uzun rulman ve yatak ömrü demektir.

Endüstriyel işlemlerde üretim ve imalatı durdurup döner ekipmanların dengesizliğini (balansını) gidermek, çalıştığı birimden sökülmesi bazı makine parkurlarında mümkün olmayabilir.

Bu işlem firmalara zaman, üretim, maliyet olarak büyük külfetler getirebiliyor. Endüstriyel balans hizmetimiz ile birlikte sorunları hızlıca çözebiliyoruz.

İşletmemiz her çap ve devirde fan, pompa, vals ve rotorun yerinde balansını çok kısa sürede yaparak işletmeye zaman ve verimlilik kazandırır.

Biz Hizmet Balans işletmesi olarak SCHENK SMART BALANS ile bu tür problemlerinizi çözüme ulaştırıyoruz. 5 kg – 4.000 kg ‘ye kadar tonaj ve çap gözetmeksizin atölyemizde yerinde balans hizmeti sunuyoruz.